ПРОЖИВАННЯ

Ласкаво просимо до нас! У нас Ви зможете чудово відпочити після поїздки або банкету. Ми всіх радо запрошуємо, тому, що у нас є все, що необхідно для повноцінного відпочинку. Крім того, готель в Києві пропонує всі зручності, які підійдуть як сімейній парі, так і молоді.

УВАГА!
Наша команда вакцинована. Усі працівники дотримуються маскового режиму. Для відвідування заміського клубу “Трипільське Сонце” необхідно надати негативний результат тесту на COVID-19 або сертифікат вакцинації.

Тут Ви зможете забронювати готель за прийнятною ціною. До того ж, наш готель традиційно і гостинно зустріне Вас і з повною турботою проведе до вашої кімнати. При цьому, в наших кімнатах благополучна обстановка і домашній комфорт. Крім того, Вам настільки у нас сподобається, що не захочеться більше кудись їхати.

Наш готельний комплекс пропонує всі зручності, а також вільний доступ до інтернету, телевізор, парковку, кондиціонер, а також свій власний сейф. Крім того, до нас дуже легко добиратися, тому що ми знаходимося недалеко від Києва.